Sadece sanal ortamda mı satış yapmaktasınız?

Fabrikadanhalı markası olarak şu an sadece online satış olarak devam edilmektedir

Bu siteden yapacağımız alışveriş güvenliğini nasıl sağlamaktasınız?

Sitemizde kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için ödeme sayfasında 256 bit SSL şifreleme uygulanmaktadır. Satış sürecinde ise güvenlik ve ödeme garantisi İyzico Ödeme Platformu ile sağlanmaktadır. Bu platform sayesinde; satıcı iseniz ürünün bedelini alamama riskine karşı; alıcı iseniz bedeli ödemenize rağmen, aldığınız ürünün belirtilen niteliklerde olmaması veya hiç teslim edilmemesi riskine karşı koruma sağlar.

 Ödeme seçenekleri nelerdir?

kartlarınızın tümüyle fabrikadanhali.com’da ödeme yapabilirsiniz. Havale ve EFT ile belirtilen hesaba ödeme yaparak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alma işleminde taksit seçeneği var mıdır?

Ürün bazında kredi kartı seçeneği üzerinden farklı taksit uygulamaları sunulmaktadır.

Siparişimin elime ulaşması ne kadar zaman alır?

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan ve stok durumuna göre tedariği sağlanan siparişler en geç 3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerinde yanlışlık ya da eksiklik olduğu hallerde veya bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikmeler yaşanabilir. Teslimat problemleri yaşanmaması için adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz şekilde doldurmanız ve teslimat yapılacak adreste bulunmanız oldukça önemlidir.

Zarar görmüş paket durumunda ne yapmam gerekir?

Ürününüzün kargo şirketi tarafından size teslimi sırasında; zarar görmüş paket mevzubahisse söz konusu paket teslim alınmayarak ilgili kargo/nakliye firması yetkilisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, tüketici paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkına sahiptir. Paket tüketici tarafından teslim alındıktan sonra kargo firması görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın tüketicide kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda müşteri hizmetlerimize bildirilmelidir. Müşteri hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

Satın aldığım ürünün kargo bedeli kime aittir?

Kargo bedeli, aksi belirtilmediği sürece  bize aittir

Yurtdışına gönderim yapılıyor mu?

Kargolamayla ilgili sorun olduğu için yurt dışına gönderim mevcut değildir.
Değişim prosedürünüz ne şekilde işlemektedir?

Teslim aldığınız üründe üretim hatası/kusuru olması halinde ürünü kullanmadan, etiketini çıkarmadan ve tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürün değişimi için; Ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte mutlaka muhafaza ediniz. İstemiş olduğunuz ürünün; adı, kodu ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta (info@fabrikadanhali.com) ile değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değişim talebiniz kabul edildiği takdirde; almış olduğunuz ürünü orijinal ambalajı, kutusu, parça, materyalleri ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz bir şekilde özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız. Size gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ilgili bölümü, doldurduktan sonra paketleme işlemini tamamlayınız. Müteakiben fabrikadanhali.com iletişim bilgisinde yer alan adrese gönderim yapabilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştıktan hemen sonra, kalite kontrol yetkililerimiz tarafından incelenir. Değişimi engelleyecek herhangi bir durum yok ise değişim ve diğer talepleriniz yerine getirilerek siparişiniz süratle gönderimi sağlanmaktadır.

İade prosedürünüz ne şekilde işlemektedir?

Teslim aldığınız üründe üretim hatası/kusuru olması halinde kullanmadan, etiketini çıkarmadan ve tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Ürün iadesi için; Ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte mutlaka muhafaza ediniz. İade edilecek ürünün; Adı, kodu ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta (info@fabrikadanhali.com) ile iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talebiniz kabul edildiği takdirde; almış olduğunuz ürünü orijinal ambalajı, kutusu, parça, materyalleri ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz bir şekilde özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız. Size gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ilgili bölümü, doldurduktan sonra paketleme işlemini tamamlayınız. Müteakiben fabrikadanhali.com iletişim bilgisinde yer alan adrese gönderim yapabilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştıktan hemen sonra, kalite kontrol yetkililerimiz tarafından incelenir. İadeyi engelleyecek herhangi bir durum yok ise ödemiş olduğunuz kanallar kullanarak para iadeniz gerçekleştirilir. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerinizin iade işlemleri yedi (7) günlük süre içerisinde yapılmakta, tarafımıza e-mail ile bilgi verilmektedir. Alışveriş yapmış olduğunuz bankanın kendi prosedürüne bağlı olarak 7-30 iş günü içerisinde kartınıza yansıtmaktadır. İade talimatını bankanıza verdiğimizi size bildirdikten sonra, işlemlerinizi hızlandırmak için konuyu bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz. Havale/EFT iade işlemleri yedi (7) günlük süre içerisinde yapılmaktadır. Aksi bir durumda mutlaka yetkililerimizle iletişime geçerek bilgi alınız.

Özel koşullar

Müşteri hizmetlerinden iade&değişim için onay verilmediği sürece gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır. İade&değişim için sizlere belirtilen adrese gönderim yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde firmamız gönderilen ürünlerin değişim&iadesinden sorumlu değildir. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin değişim&iade kabul edilmemektedir. Yolluklar her müşteriye özel olarak kesilip hazırlandığı için değişim&iade edilemez. Özel ebatlı halı, özel tasarım halı, deri halılar ve tüm kişiye özel üretimi sağlanan ürünlerin değişim&iadesi yoktur. Kargonuzu teslim almadan önce mutlaka hasar/deforme kontrolünü yaparak teslim alınız. Hasarlı/deforme olmuş kargolarda zabıt tutturulmaması halinde resmi prosedür gereği siparişlere ait hiç bir işlem yapılamamaktadır.